Książka teleadresowa

31/05/2017
AdministracjaABCDEFGHIJKLŁMNOPRSŚTUVWYZŻ

Imię i nazwisko, funkcja Telefon bezpośredni Telefon wewnętrzny e-mail
Prof. Sławomir Jarosz
Dyrektor Instytutu
23-21 slawomir.jarosz@icho.edu.pl
Prof. Jacek Młynarski
Z-ca Dyrektora d/s Naukowych
  23-22 jacek.mlynarski@icho.edu.pl
Dr Piotr Lipkowski
Z-ca Dyrektora d/s Ogólnych
22 632-05-78 23-23 piotr.lipkowski@icho.edu.pl
Jakubczak Krystyna
Główny Księgowy
  23-24 krystyna.jakubczak@icho.edu.pl
Romuald Żarczyński, płk
St. specjalista d/s obrony cywilnej
  33-41 romuald.zarczynski
Faks IChO PAN 22 632-66-81   n.d.
CEDNETS      
Jarosz Sławomir, prof. 23-21 slawomir.jarosz@icho.edu.pl
Sekretariat      
Korczak Hanna 23-20 icho-s@icho.edu.pl
Maciąga Edyta, dr
Kierownik
  23-26 edyta.maciaga@icho.edu.pl
Podraza Renata, dr   30-66 renata.podraza@icho.edu.pl
Dział Służby Pracowniczej – Kadry      
Kubiak Małgorzata   23-31 malgorzata.kubiak@icho.edu.pl
Piskorek-Widmańska Katarzyna, mgr   23-31 katarzyna.piskorek@icho.edu.pl
Dział Finansowo-Księgowy      
Jakubczak Krystyna
Główny Księgowy
  23-24 krystyna.jakubczak@icho.edu.pl
Chrościcka Monika
Z-ca Głównego Księgowego
  23-25 monika.chroscicka@icho.edu.pl
Bylinka Agnieszka, mgr   23-32 agnieszka.bylinka@icho.edu.pl
Grochowska Kamila   23-25 kamila.grochowska@icho.edu.pl
Kazimierczuk Grażyna 23-28 grazyna.kazimierczuk@icho.edu.pl
Pawłowska Krystyna   23-27 krystyna.pawlowska@icho.edu.pl
Piskorek Cecylia   23-32 cecylia.piskorek@icho.edu.pl
Rączkiewicz Małgorzata   23-27 malgorzata.raczkiewicz@icho.edu.pl
Dział Zamówień Publicznych      
Nawrocka Katarzyna   20-50 katarzyna.nawrocka@icho.edu.pl
Socha Dorota, mgr   20-50 dorota.socha@icho.edu.pl
Dział Grantów      
Kiełbasa Iwona   23-29 iwona.kielbasa@icho.edu.pl
Kołodziejczyk Edyta, dr   23-29 edyta.kolodziejczyk@icho.edu.pl
Radca Prawny      
Zalewska-Fowler Agnieszka
Adwokat
  24-01 b.d.
BHP      
Kubiak Nina, mgr   23-31 nina.kubiak@icho.edu.pl
Punkt zbierania odpadów      
Jurczak Maciej   33-45 b.d.
Rola Jacek 604-567-802 33-45 jacek.rola@icho.edu.pl
Stanowisko p.poż.      
Składanek Zbigniew, inż. mjr 501-069-180 31-80 (wtorek, czwartek)
Hotel      
Konował Katarzyna   27-30 b.d.
Załęska Ewa   27-30 b.d.
Biblioteka      
Mądry Joanna, mgr
Kierownik
  31-39 / 34-22 jmadry@ichf.edu.pl
bibl@ichf.edu.pl
Nierychlewska Arleta, mgr   31-39 / 34-22 anierychlewska@ichf.edu.pl
Rybska Agnieszka, mgr   31-39 / 30-38 agnieszka.rybska@icho.edu.pl
Pracownia kserograficzna   34-47 n.d.
Dział Głównego Energetyka      
Regulski Tadeusz, mgr inż.
Główny Energetyk
  23-35 tadeusz.regulski@icho.edu.pl
Siwecki Mieczysław, Elektryk pokój 01a 20-83 n.d.
Sekcja telefoniczna      
Naprawa telefonów 29-29 n.d.
Hydraulicy      
  606-433-498 32-55 / 33-93 n.d.
Sekcja Techniczna      
Warsztaty – Mistrz   33-17 n.d.
Warsztaty – Kierownik 600-852-051 33-92 n.d.
Warsztat szklarski   33-26 n.d.
Dział IT      
Gąsiorowski Rafał, mgr inż. 600-851-863 32-38 rgasiorowski@ichf.edu.pl
Grzegorzewski Piotr, dr   20-50 piotr.grzegorzewski@icho.edu.pl
Rybicki Paweł   24-05 pawel.rybicki@icho.edu.pl
Magazyn Chemiczny – Linegal      
fax: 22 632-73-55 22 631-16-27
22 631-72-81
33-74 info@linegal.com.pl
Gabinety lekarskie      
Sańko-Resmer Joanna, lek. med   29-99 b.d.
Rusinowska Alicja, pielęgniarka   29-99 b.d.
Wątróbska Anna, lek. stom.   29-99 b.d.
Onisk Leontyna, pielęgniarka   29-99 b.d.
Centrala telefoniczna      
centrala   20-00 n.d.
       

Imię i nazwisko, funkcja Zespół Telefon bezpośredni /
wewn. 22 343-xx-xx
e-mail
Błocka Aleksandra VI 21-40 aleksandra.blocka@icho.edu.pl
Brodzka Anna, dr XX 21-20 anna.brodzka@icho.edu.pl
Bugaj-Zarębska Marta, dr XVI 20-14 marta.bugaj@icho.edu.pl
Bujok Robert, dr XIII 21-16 robert.bujok@icho.edu.pl
Butkiewicz Aleksandra, dr XIII 22-12 aleksandra.butkiewicz@icho.edu.pl
Bylinka Agnieszka, mgr ADM 23-32 agnieszka.bylinka@icho.edu.pl

Imię i nazwisko, funkcja Zespół Telefon bezpośredni /
wewn. 22 343-xx-xx
e-mail
Chaładaj Wojciech, dr VI 30-65/21-40 wojciech.chaladaj@icho.edu.pl
Chmielewski Marek, prof. dr hab. II 30-67 marek.chmielewski@icho.edu.pl
Chrościcka Monika ADM 23-25 monika.chroscicka@icho.edu.pl
Chwastek Monika, mgr IX 21-01 monika.chwastek@icho.edu.pl
Cieślak Maciej, mgr XII 20-08 maciej.cieslak@icho.edu.pl
Ciszewski Łukasz, mgr inż. XV 21-11 lukasz.ciszewski@icho.edu.pl
Cmoch Piotr, dr XVI 25-52 piotr.cmoch@icho.edu.pl
Czerwiński Paweł, mgr inż. II 21-24 pawel.czerwinski@icho.edu.pl
Czykiel Ewa, mgr XVII 20-01 ewa.czykiel@icho.edu.pl

Imię i nazwisko, funkcja Zespół Telefon bezpośredni /
wewn. 22 343-xx-xx
e-mail
Danikiewicz Witold, prof. dr hab. I 22-15 witold.danikiewicz@icho.edu.pl
Dąbrowa Kajetan, dr VIII 20-21 kajetan.dabrowa@icho.edu.pl
Domański Sylwester VI 21-22 sylwester.domanski@icho.edu.pl
Domżalska Anna, mgr inż. II 21-24 anna.domzalska@icho.edu.pl
Dziedzic Alicja XIII 22-14 alicja.dziedzic@icho.edu.pl

Imię i nazwisko, funkcja Zespół Telefon bezpośredni /
wewn. 22 343-xx-xx
e-mail

Imię i nazwisko, funkcja Zespół Telefon bezpośredni /
wewn. 22 343-xx-xx
e-mail
Furman Bartłomiej, prof. dr hab. II 20-53 bartlomiej.furman@icho.edu.pl

Imię i nazwisko, funkcja Zespół Telefon bezpośredni /
wewn. 22 343-xx-xx
e-mail
Gajewska Ewa, mgr XI 20-84
pok.19 bud.hotel.
ewa.gajewska@icho.edu.pl
Ganga Reddy Dinesh Kumar, mgr X 20-20 kumar.dinesh@icho.edu.pl
Garbacz Mateusz, mgr XXI 21-37 mateusz.garbacz@icho.edu.pl
Giedyk Maciej, dr XV 21-11 maciej.giedyk@icho.edu.pl
Gatlik Beata VI 21-27 beata.gatlik@icho.edu.pl
Głowacka Agnieszka, mgr IX 21-04 agnieszka.glowacka@icho.edu.pl
Goliszewska Katarzyna, mgr inż. XV 21-19 katarzyna.goliszewska@icho.edu.pl
Gołębiowska Patrycja, dr XIII 20-30 patrycja.golebiowska@icho.edu.pl
Górecki Marcin, dr XIII 22-12 marcin.gorecki@icho.edu.pl
Grabowska Marcela, mgr inż. IX 21-04 marcela.grabowska@icho.edu.pl
Grabowski Jakub, mgr VIII 21-33 jakub.grabowski@icho.edu.pl
Grajda Marcin, mgr IX 21-10 marcin.grajda@icho.edu.pl
Grela Karol, prof. dr hab. III 21-06 karol.grela@icho.edu.pl
Grela Małgorzata, mgr inż. I 22-11 malgorzata.grela@icho.edu.pl
Grochowska Kamila ADM 23-25 kamila.grochowska@icho.edu.pl
Grudzień Krzysztof, dr XV 21-12 krzysztof.grudzien@icho.edu.pl
Gryko Daniel, prof. dr hab. X 30-63 daniel.gryko@icho.edu.pl
Gryko Dorota, prof. dr hab. XV 21-19 / 20-51 dorota.gryko@icho.edu.pl
Grzegorzewski Piotr, dr ADM 20-50 piotr.grzegorzewski@icho.edu.pl
Grzeszczyk Barbara, dr II 21-28 barbara.grzeszczyk@icho.edu.pl
Grzybowski Bartosz, prof. dr XI 20-88
pok.20 bud.hotel.
bartosz.grzybowski@icho.edu.pl
Grzybowski Marek, dr X 20-26 bartosz.grzybowski@icho.edu.pl
Grzymała Ewa XIII 22-12 ewa.grzymala@icho.edu.pl
Gulko Cezary VII 20-31 b.d.
Gutkowski Krzysztof, mgr X 20-37 krzysztof.gutkowski@icho.edu.pl
Gwardiak Katarzyna VIII 20-04 katarzyna.gwardiak@icho.edu.pl

Imię i nazwisko, funkcja Zespół Telefon bezpośredni /
wewn. 22 343-xx-xx
e-mail
Hassan Sidra, dr XV 21-02 hassan.sidra@icho.edu.pl

Imię i nazwisko, funkcja Zespół Telefon bezpośredni /
wewn. 22 343-xx-xx
e-mail
Ignacak Wiktor VIII 20-27 wiktor.ignacak@icho.edu.pl

Imię i nazwisko, funkcja Zespół Telefon bezpośredni /
wewn. 22 343-xx-xx
e-mail
Jackowska Agnieszka, mgr XV 21-02 agnieszka.jackowska@icho.edu.pl
Jakubczak Krystyna ADM 23-24 krystyna.jakubczak@icho.edu.pl
Jaszczewska-Adamczak Joanna, mgr inż. XIII 20-30
Jarosz Sławomir, prof. dr hab. ADM, IV 23-21 slawomir.jarosz@icho.edu.pl
Jaszuński Michał, prof. dr hab. XXII 23-33 michal.jaszunski@icho.edu.pl
Jaźwiński Jarosław, prof. dr hab. XVI 33-18 jaroslaw.jazwinski@icho.edu.pl
Jeżewski Artur, dr X 20-36 artur.jezewski@icho.edu.pl
Jędrzejewska Hanna, mgr inż. IX 21-10 hanna.jedrzejewska@icho.edu.pl
Jurczak Janusz, prof. dr hab. VIII 23-30 janusz.jurczak@icho.edu.pl
Jurek Paulina, mgr IX 21-04 paulina.jurek@icho.edu.pl

Imię i nazwisko, funkcja Zespół Telefon bezpośredni /
wewn. 22 343-xx-xx
e-mail
Kałuża Zbigniew, dr hab. XII 21-42 zbigniew.kaluza@icho.edu.pl
Kamieński Bohdan, dr XVI 20-03 bohdan.kamienski@icho.edu.pl
Karczewski Romuald IV 21-15 romuald.karczewski@icho.edu.pl
Kazimierczuk Grażyna ADM 23-28 grazyna.kazimierczuk@icho.edu.pl
Kielesiński Łukasz, mgr X 20-37 lukasz.kielesinski@icho.edu.pl
Kiełbasa Iwona ADM 23-29 iwona.kielbasa@icho.edu.pl
Klucznik Tomasz, mgr inż. XI 21-17 tomasz.klucznik@icho.edu.pl
Kobus Dominika, mgr inż. XXI 21-37 dominika.kobus@icho.edu.pl
Kołodziejczyk Edyta, dr ADM 23-29 edyta.kolodziejczyk@icho.edu.pl
Korczak Hanna ADM 23-20 icho-s
hanna.korczak@icho.edu.pl
Korda Anna, dr IV 21-15 anna.korda@icho.edu.pl
Koszarna Beata, dr X 20-37 beata.koszarna@icho.edu.pl
Koszelewski Dominik, dr XX 20-12 dominik.koszelewski@icho.edu.pl
Kubiak Małgorzata ADM 23-31 malgorzata.kubiak@icho.edu.pl
Kubiak Nina, mgr inż. ADM 23-31 bhp
nina.kubiak@icho.edu.pl
Kuczyńska Kinga, mgr inż. IV 20-05 kinga.kuczynska@icho.edu.pl
Kusy Rafał, mgr III 21-08 rafal.kusy@icho.edu.pl
Kutaszewicz Rafał, mgr inż. II 21-28 rafal.kutaszewicz@icho.edu.pl
Kwast Andrzej, dr VII 20-25 andrzej.kwast@icho.edu.pl

Imię i nazwisko, funkcja Zespół Telefon bezpośredni /
wewn. 22 343-xx-xx
e-mail
Lindner Marcin, dr III 21-06 marcin.lindner@icho.edu.pl
Lipkowska Zofia, prof. dr hab. XII 22-07 zofia.lipkowska@icho.edu.pl
Lipkowski Piotr, dr ADM 22 632-05-78
23-23
piotr.lipkowski@icho.edu.pl
Loska Rafał, dr XIV 21-07 rafal.loska@icho.edu.pl
Lucio Martinez Fatima, dr VI 21-22 fatima.lucio@icho.edu.pl

Imię i nazwisko, funkcja Zespół Telefon bezpośredni /
wewn. 22 343-xx-xx
e-mail
Łukasiewicz Łukasz, mgr inż. X 20-36 lukasz.lukasiewicz@icho.edu.pl

Imię i nazwisko, funkcja Zespół Telefon bezpośredni /
wewn. 22 343-xx-xx
e-mail
M     Powrót do alfabetu Powrót do góry strony
Maciąga Edyta, dr ADM 23-26 edyta.maciaga@icho.edu.pl
Madej Arleta, mgr inż. XX 20-10 arleta.madej@icho.edu.pl
Majdecki Maciej, dr VIII 21-29 maciej.majdecki@icho.edu.pl
Markucińska Krystyna, mgr inż. XVII 20-04 krystyna.markucinska@icho.edu.pl
Mąkosza Mieczysław, prof. dr hab. I 23-34 mieczyslaw.makosza@icho.edu.pl
Michalak Karol, dr XIII 21-16 karol.michalak@icho.edu.pl
Michalak Michał, dr V 21-36 michal.michalak@icho.edu.pl
Mikulak-Klucznik Barbara, mgr inż. XI 21-09 barbara.mikulak@icho.edu.pl
Młynarski Jacek, prof. dr hab. ADM, XIII 23-22 jacek.mlynarski@icho.edu.pl
Molga Karol, mgr inż. XI 20-84
pok.19 bud.hotel.
karol.molga@icho.edu.pl
Morawiak Maja, dr XII 22-07 maja.morawiak@icho.edu.pl
Musioł Szymon,mgr II 21-36 szymon.musiol@icho.edu.pl

Imię i nazwisko, funkcja Zespół Telefon bezpośredni /
wewn. 22 343-xx-xx
e-mail
Narczyk Aleksandra, mgr inż. XXI 21-37 aleksandra.narczyk@icho.edu.pl
Naumczuk Beata, dr I 2219 beata.naumczuk@icho.edu.pl
Nawrocka Katarzyna ADM 20-50 katarzyna.nawrocka@icho.edu.pl
Niedbała Patryk, dr VIII 21-29 patryk.niedbala@icho.edu.pl

Imię i nazwisko, funkcja Zespół Telefon bezpośredni /
wewn. 22 343-xx-xx
e-mail
O’Proinsias Keith, dr XV 21-12 keith.oproinsias@icho.edu.pl
Ociepa Michał, mgr inż. XV 21-13 michal.ociepa@icho.edu.pl
Olejnik Marian, mgr inż. I 22-10 marian.olejnik@icho.edu.pl
Orłowska Katarzyna, mgr inż. XV 21-18 katarzyna.orlowska@icho.edu.pl
Orłowski Rafał X 20-29 rafal.orlowski@icho.edu.pl
Ostapko Jakub, dr VI 21-22 ryszard.ostaszewski@icho.edu.pl
Ostaszewski Ryszard, prof. dr hab. XX 20-54 ryszard.ostaszewski@icho.edu.pl
Ostrowska Sylwia, dr XIV 21-05 sylwia.ostrowska@icho.edu.pl
Osuch-Kwiatkowska Anna, dr IV 21-32 anna.osuch-kwiatkowska@icho.edu.pl

Imię i nazwisko, funkcja Zespół Telefon bezpośredni /
wewn. 22 343-xx-xx
e-mail
Pakulski Zbigniew, dr hab. IV 20-05 zbigniew.pakulski@icho.edu.pl
Paprocki Daniel, mgr inż. XX 20-10 daniel.paprocki@icho.edu.pl
Pawlak-Bechcicka Magda I 22-13 magda.bechcicka@icho.edu.pl
Pawłowska Krystyna ADM 23-27 krystyna.pawlowska@icho.edu.pl
Pawłowski Robert XIII 21-30 robert.pawlowski@icho.edu.pl
Pieczykolan Michał, dr X 20-26 michal.pieczykolan@icho.edu.pl
Piskorek Cecylia ADM 23-32 cecylia.piskorek@icho.edu.pl
Piskorek-Widmańska Katarzyna, mgr ADM 23-31 katarzyna.piskorek@icho.edu.pl
Podlewski Tomasz XIII 20-30 tomasz.podlewski@icho.edu.pl
Podraza Renata, dr ADM 30-66 renata.podraza@icho.edu.pl
Popik Oskar, dr XIII 20-30 oskar.popik@icho.edu.pl
Poronik Yevgen, dr X 20-26 yevgen.poronik@icho.edu.pl
Potopnyk Mykhayło, dr IV 20-24 mykhaylo.potopnyk@icho.edu.pl
Potrząsaj Aleksandra, mgr XV 21-12 aleksandra.potrzasaj@icho.edu.pl

Imię i nazwisko, funkcja Zespół Telefon bezpośredni /
wewn. 22 343-xx-xx
e-mail
Rączkiewicz Małgorzata ADM 23-27 malgorzata.raczkiewicz@icho.edu.pl
Regulski Tadeusz, mgr inż. ADM 23-35 tadeusz.regulski@icho.edu.pl
Rezler Mateusz, mgr XI 20-84 / 22-18 mateusz.rezler@icho.edu.pl
Rode Joanna, dr XIII 22-14 joanna.rode@icho.edu.pl
Rogozińska Małgorzata, mgr I 21-23 malgorzata.rogozinska@icho.edu.pl
Rola Jacek ADM 604-567-802
33-45
jacek.rola@icho.edu.pl
Roszak Rafał, dr XI 20-84
pok.19 bud.hotel.
rafal.roszak@icho.edu.pl
Rybicka-Jasińska Katarzyna, mgr XV 21-19 katarzyna.rybicka-jasinska@icho.edu.pl
Rybicki Paweł ADM 24-05 pawel.rybicki@icho.edu.pl
Rybska Agnieszka, mgr BIBL 31-39 / 30-38 agnieszka.rybska@icho.edu.pl

Imię i nazwisko, funkcja Zespół Telefon bezpośredni /
wewn. 22 343-xx-xx
e-mail
Sadowski Bartłomiej, mgr inż. X 20-37 bartlomiej.sadowski@icho.edu.pl
Sakowicz Arkadiusz, mgr inż. IX 21-01 arkadiusz.sakowicz@icho.edu.pl
Schilf Wojciech, dr hab. XVI 33-18 wojciech.schilf@icho.edu.pl
Setner Bartosz, dr IX 20-13 bartosz.setner@icho.edu.pl
Sieradzki Adrian, mgr IX 21-04 / 21-10 adrian.sieradzki@icho.edu.pl
Sieradzińska Bianka XI 21-09 bianka.sieradzinska@icho.edu.pl
Sitkowski Jerzy, mgr XVI 25-52 jerzy.sitkowski@icho.edu.pl
Siwiecki Mieczysław ADM 20-83 b.d.
Smoleń Sabina, dr XV 21-11 sabina.smolen@icho.edu.pl
Socha Dorota, mgr ADM 20-50 dorota.socha@icho.edu.pl
Sojka Maciej, mgr I 22-09 maciej.sojka@icho.edu.pl
Sokołowska Patrycja, mgr IV 21-32 patrycja.sokolowska@icho.edu.pl
Spólnik Grzegorz, mgr I 22-11 grzegorz.spolnik@icho.edu.pl
Stanek Filip, mgr XIII 21-30 filip.stanek@icho.edu.pl
Stasiak Krzysztof, mgr inż. XV 21-12 krzysztof.stasiak@icho.edu.pl
Staszewska-Krajewska Olga, dr XVI 25-52 olga.staszewska@icho.edu.pl
Stecko Sebastian, dr hab. XXI 30-65 sebastian.stecko@icho.edu.pl
Stępień Kamila, mgr XVI 20-14 kamila.stepien@icho.edu.pl
Stodulski Maciej, dr XIII 21-30 maciej.stodulski@icho.edu.pl
Szcześniak Piotr, dr XIII 20-33 piotr.szczesniak@icho.edu.pl
Szumna Agnieszka, dr hab. IX 22-03 agnieszka.szumna@icho.edu.pl
Szymański Marek, mgr inż. IX 20-13 marek.szymanski@icho.edu.pl
Szyszka Łukasz, mgr IV 20-24 lukasz.szyszka@icho.edu.pl

Imię i nazwisko, funkcja Zespół Telefon bezpośredni /
wewn. 22 343-xx-xx
e-mail
Świder Paweł, dr I 22-19 pawel.swider@icho.edu.pl

Imię i nazwisko, funkcja Zespół Telefon bezpośredni /
wewn. 22 343-xx-xx
e-mail
Tabaszewska Anna, mgr inż. XVI 25-52 / 20-63 b.d.
Tasior Mariusz, dr X 20-36 mariusz.tasior@icho.edu.pl
Tiara Karolina, mgr IV 21-32 karolina.tiara@icho.edu.pl
Trzepizur Damian, mgr XX 20-27 damian.trzepizur@icho.edu.pl
Turkowska Joanna, mgr XV 21-18 joanna.turkowska@icho.edu.pl
Tyszka Agata, mgr VIII 20-38 agata.tyszka@icho.edu.pl

Imię i nazwisko, funkcja Zespół Telefon bezpośredni /
wewn. 22 343-xx-xx
e-mail
Ulatowski Filip, dr VIII 20-21 filip.ulatowski@icho.edu.pl

Imię i nazwisko, funkcja Zespół Telefon bezpośredni /
wewn. 22 343-xx-xx
e-mail
Vygranenko Kateryna, mgr X 20-26 kateryna.vygranenko@icho.edu.pl
Vakuliuk Olena, dr X 20-20 olena.vakuliuk@icho.edu.pl

Imię i nazwisko, funkcja Zespół Telefon bezpośredni /
wewn. 22 343-xx-xx
e-mail
Wach Paulina, mgr I 22-11 paulina.wach@icho.edu.pl
Wasiłek Sylwia, mgr VIII 21-33 sylwia.wasilek@icho.edu.pl
Wasilewska Alicja, mgr XIV 21-07 alicja.wasilewska@icho.edu.pl
Więcław Michał, mgr inż. II 21-24 michal.wieclaw@icho.edu.pl
Wierzba Aleksandra, mgr XV 21-02 aleksandra.wierzba@icho.edu.pl
Wierzbicki Michał, dr IX 21-01 michal.wierzbicki@icho.edu.pl
Wilk Monika, mgr XX 21-03 monika.wilk@icho.edu.pl
Włoszczak Łukasz XIII 20-30 lukasz.wloszczak@icho.edu.pl
Wincenciuk Aleksandra, mgr XV 21-12 aleksandra.wincenciuk@icho.edu.pl
Wojciechowski Krzysztof, prof. dr hab. I 20-52 krzysztof.wojciechowski@icho.edu.pl
Wołos Agnieszka mgr inż. XI 20-84
pok.19 bud.hotel.
agnieszka.wolos@icho.edu.pl
Woźny Mateusz, dr XIII 20-35 mateusz.wozny@icho.edu.pl
Wróbel Zbigniew, dr hab. VII 20-34 zbigniew.wrobel@icho.edu.pl

Imię i nazwisko, funkcja Zespół Telefon bezpośredni /
wewn. 22 343-xx-xx
e-mail
Young David, dr X 20-29 david.young@icho.edu.pl

Imię i nazwisko, funkcja Zespół Telefon bezpośredni /
wewn. 22 343-xx-xx
e-mail
Zambroń Bartosz, dr II 21-41 bartosz.zambron@icho.edu.pl
Zimnicka Magdalena, dr I 21-23 magdalena.zimnicka@icho.edu.pl

Imię i nazwisko, funkcja Zespół Telefon bezpośredni /
wewn. 22 343-xx-xx
e-mail
Żarczyński Romuald, płk. ADM 33-41 romuald.zarczynski@icho.edu.pl

No Comments